Difference between revisions of "Template:OWASP Community Table"
From OWASP
| Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| 4/17 | | 4/17 | ||
| − | | [[New Jersey]] | + | | [[New Jersey|NY/NJ Metro]] |
|- | |- | ||
| 4/17 | | 4/17 | ||
Revision as of 06:40, 6 April 2007
|
|
